Zor Sevda 12 Mayıs Özeti 10. Bölüm Fragmanı (Zoya Kaçırıldı)Dizi Haberleri ve Özetleri

Zor Sevda 12 Mayıs Özeti 10. Bölüm Fragmanı (Zoya Kaçırıldı)Dizi Haberleri ve Özetleri

Zor Sevda bu bölümünde de birbirinden ilginç olaylarla karşımıza gelecek. Özellikle Zoya ve Ayan’ın başı dertten hiç kurtulamaz.

Zor Sevda 10. bölüm Özeti

Hümeyra Ayan ile buluştuğunu düşünerek bir parka gider. Ancak oraya gelen Nadim’dir. Bunu bilmeyen Hümeyra kendisine verilen işaretleri takip etmekte ve duygusal anlar yaşayacağını düşünmektedir. Sonunda Nadim ile karşılaşır ve şok olur. Hümeyra onu görünce uzaklaşmaya çalışır ancak Nadim zorla onu alıkoymaya çalışır. Hümeyra bir yolunu bulup kaçar. Nadim’de onu saklandığı yerden çıkarmak için aramaya başlar.

Geç saatlere kadar çalışan Asad bilgisayarda çalışırken bir dosya aramaya başlar. Dosyayı ararken yanlışlıkla Zoya’nın düğün davetiyesine rastlar. Aklına Zoya’nın düğün elbisesiyle arabasına çarptığı hali gelir. Hümeyra eve şaşkınlık içinde döner. Çok korkmuştur ve Nadim’in sözleri kulaklarında çınlamaktadır. Hümeyra bilgisayarından mesajlarını kontrol ediyor.

Bir de ne görsün Nadim’in mesajında kendine ait nahoş bir resim vardır. Ayrıca babasına bu resimleri göndermekle tehtid edilmektedir. Hümeyra ağlarken Ayan gelir. Ayan nasıl bu kadar erken geldiğini sorar. Hümeyra bir şey demeden senin neden bu kadar erken geldiğini biliyorum der ve ekler yatmak için okuldan erken geldiğini söyler. Ancak Hümeyra’nın üzgün hali onu endişelendirir ve sebebini öğrenmek ister. Hümeyra tam açılacakken Ayan’ın telefonu çalar ve odadan ayrılır.

Asad elinde Zoya’nın davetiyesi ile çıka gelir. Davetiyeyi masaya fırlatır ve evlendiği gün kaçan kişinin Zoya olduğunu söyler. Dilşat ve Nazma ile birlikte Zoya’da şoktadır. Ekrem’e evet dediği halde onu terkettiğini söyler. Asad başkalarının fikirlerinin kendini ilgilendirmediğini söyler.Zoya ise  Asad’a   tek taraflı düşündüğünü ve her şeyi bilmeden tepki gösterdiğini söyler. Asad Ekrem’i üç yıldan beri tanıdığını ve ailesinin ona baskı yapmadığını söyler. Ayrıca böyle önemli bir konunun kendisinden gizlenmesine tepki gösterir. Bu sefer Dilşat devreye girer ve herşeyi bildiğini ancak Asad’ın tepkisinden korktuğu için böyle bir şeyi söyleyemediğini anlatır. Asad oradan ayrılırken öfkeyle Zoya’ya bakmaktadır. Zoya ise çok üzgündür.

Çalışma odasında yatan Raşit’in üstünü Şirin örter. Ayan ise onları izlemektedir. Annesi ayrılınca babası uyanır ve Ayan babası ile konuşmaya başlar. Babasına Şirin’in onu çok sevdiğini ve uzak duramayacağını söyler. Raşit ise bazı şeylerin zamana bırakılması gerektiğini söyler. Hümeyra ise sürekli mesajları kontrol etmektedir. Çünkü Nadim denen adamın kendi resimlerini servis edip etmediğini düşünmektedir. O arada Nuzhat gelir ve Hümeyra’ya ne yaptığını sorar. Hümeyra ona her şeyi anlatır. Nuzhat bu durumu annesiyle konuşacağını söyler ancak Hümeyra üşüdüğünü söyler Nuzhat battaniye getirir.

Bu arada Zoya babasını aramayı sürdürmektedir. Bunun için eniştesi Enver ile bilgisayardan sohbet etmektedirler. Mamu Jaan Hasena açgözlüsünün niyetlerinden pek memnun değildir. Hatta bu işten vazgeçmeyi bile düşünmektedir. Ancak Razia bunun olmasına izin vermeyeceğini söyler. Eğer bu evlilik olursa ayan ile Hümeyra’nın da evleneceğini söyleyince Mamu’nun yelkenleri suya iner ve ikna olur.

Asad ise Zoya ve Ekrem için bir toplantı düzenler. Asad, Ekrem’in bütün bu olanlardan sonra  Zoya’dan bir açıklama beklediğini söyler. Dilşat bu kişisel bir mesele neden bu olayların peşinden gidiyorsun diye tepki gösterir. Asad ise kendi işyerinde çalışanların kocaman bir aile olduğunu ve sorunlarını da kendisinin çözeceğini söyler. Zoya ise Ekrem ile tanışmaya gideceğini söyler. Ekrem ile tanışmaya giden Zoya yaptıklarından dolayı özür diler. Evlenmeye hazır olmadığını ve zorla evlendirilmeye çalışıldığını söyler. Ayrıca Ekrem’in ailesinin adeta bir holigan gibi davrandıklarını bu yüzden de kaçmaya mecbur olduğunu anlatır.

Zoya üzgün olduğunu ve bu işin burada bitmesini ister. Ekram bir anda ayağa kalkar ve o holigan dediği kişiler de oradadır. Ekrem ya kendi isteğinle evlenirsin ya da zorla evlenirsin diye Zoya’ yı tehtid eder. Zoya ise her taraftan sıkıştırılmıştır. Dilşat Zoya’ya ulaşmaya çalışır ancak başarısız olur. Asad’ı arar ve Zoya’nın hala gelmediğini ve başına bir şeylerin gelmesinden korktuğunu söyler. Asad korkulacak bir durumun olmadığını söyler zira Ekrem onun için iyi bir adamdır. Ertesi gün işe gelmeyen Ekrem annesinin hasta olduğunu bahane ederek işe gelmez ve bunu da Asad’a başka biriyle bildirir.

u arada Ayan eve gelmiştir ve her şeyin yolunda olup olmadığını öğrenmek için Hümeyra’nın odasına gider fakat bilgisayar gözüne takılır. Bilgisayarda Hümeyra’ya gelen tehtid mesajlarını görür. Hümeyra ise Nadim’in istediği buluşma yerine gitmiştir. Nadim yine kazma gibi davranmaya başlar. O sırada gelen Ayan Nadim’i bir güzel benzetir. Ancak Nadim’in adamları toplanmış ve Ayan’ı bir güzel ıslatmışlardır. Hümeyra bu sırada eline bir taş geçirir ve adamlardan birini vurunca yıkar. Kendine gelen Ayan ordaki herkesi fena bezetir. Ayan ve Hümeyra motora binerek oradan uzaklaşırlar. Ayrıca bugün kaçırılma günü gibi Ekrem’de Zoya’yı kaçırır ve terkedilmiş bir yerde onu bağlarlar ve bir de sakinleştirici iğne vururlar. Kendine geldiğinde bir de ne görsün iki kadın ritüel için elbise giydirmiş  ve evlendirilmeye hazır hale getirilmiştir. O sırada kaçmayı başaran Zoya kendini bir odaya kilitler ve kısık bir sesle Dilşat’ı arar. Dilşat ise Asad’ı arar. Evlendirecek imam bilinci çok az yerinde olan Zoya’yı evlendirmek istemese de Ekrem’in adamları hocayı tehtid ederler.

Etiketler:, , , , , , , , , , ,

Benzer Yazilar

Beni Affet 15 Eylül Özeti Beni Affet 1212.Bölümde Detayları |

Beni Affet 15 Eylül Özeti Beni Affet 1212.Bölümde Detayları |

14 09 2017
Zor Sevda 29 Haziran Özeti 43. Bölüm Fragmanı Asaf Zoya Yıldızlar AltındaDizi Haberleri ve Özetleri

Zor Sevda 29 Haziran Özeti 43. Bölüm Fragmanı Asaf Zoya Yıldızlar AltındaDizi Haberleri ve Özetleri

27 06 2017
Tatlı Bela 29 Haziran Özeti 113. Bölüm Fragmanı Angeli Kavita’yı ÖğrenirDizi Haberleri ve Özetleri

Tatlı Bela 29 Haziran Özeti 113. Bölüm Fragmanı Angeli Kavita’yı ÖğrenirDizi Haberleri ve Özetleri

27 06 2017
İki Yabancı 8 Temmuz Özeti 100. Bölüm Fragmanı Anuska GizemiDizi Haberleri ve Özetleri

İki Yabancı 8 Temmuz Özeti 100. Bölüm Fragmanı Anuska GizemiDizi Haberleri ve Özetleri

27 06 2017
Zor Sevda 30 Haziran Özeti 44. Bölüm Fragmanı Razia Suçüstü YakalandıDizi Haberleri ve Özetleri

Zor Sevda 30 Haziran Özeti 44. Bölüm Fragmanı Razia Suçüstü YakalandıDizi Haberleri ve Özetleri

27 06 2017
Zor Sevda 3 Temmuz Özeti 45. Bölüm Fragmanı İşler Çok KarışıyorDizi Haberleri ve Özetleri

Zor Sevda 3 Temmuz Özeti 45. Bölüm Fragmanı İşler Çok KarışıyorDizi Haberleri ve Özetleri

27 06 2017

Коментари